Kuchnia wietnamska z całą pewnością należy do grona najpopularniejszych kuchni świata. Jest niezwykle wymagająca, łączy w sobie skrajne smaki i stawia na dużą ilość przypraw – dzięki temu rozpieszcza nam swoim wyjątkowym smakiem oraz aromatem, przywodząc na myśl kulturę Wschodu. Bar Orient Express to restauracja w Warszawie oferująca tradycyjne potrawy kuchni wietnamskiej. Dlaczego jesteśmy tak popularni?

Tradycyjne receptury i doświadczeni kucharze

Nasi kucharze przygotowują dania kuchni wietnamskiej na podstawie unikatowych, oryginalnych przepisów. Właśnie dlatego zawsze smakują tak, jakby przed chwilą przyrządzono je w Wietnamie. Klienci, którzy mieli okazję pojechać na urlop do krajów wschodnich i skosztować tamtejszej kuchni zgodnie stwierdzają, że nasze dania w niczym nie odbiegają od standardów. 

Duże znaczenie ma również wieloletnie doświadczenie naszych kucharzy. Od lat zajmują się przyrządzaniem potraw kuchni wietnamskiej, znając ją wręcz na wylot. Dobrze wiedzą jak łączyć składniki i smaki, aby otrzymać coś specjalnego.

Świeże składniki

Nasi kucharze do przyrządzania dań wykorzystują jedynie świeże i sprawdzone składniki, dostarczane od zaprzyjaźnionych producentów. Aby potrawa miała wysoką jakość, wszystkie składniki (od warzyw, poprzez mięso i owoce morza, kończąc na przyprawach czy makaronach) muszą być starannie wyselekcjonowanie. Tylko wtedy będziemy mogli cieszyć się ich intensywnym smakiem i pełnym bezpieczeństwem. 

Nastawienie na potrzeby klientów

Dla naszej restauracji zdecydowanie najważniejsze jest zadowolenie klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z chęcią służymy radą. Wiemy, że to właśnie zadowoleni klienci są sercem naszej restauracji. Właśnie dlatego wszyscy spotkają się u Nas z profesjonalną i sprawną obsługą oraz życzliwymi, uśmiechniętymi pracownikami. Nie bez powodu wciąż pozostajemy liderami w okolicy i możemy pochwalić się dobrymi opiniami tysięcy klientów, którzy wciąż chętnie do Nas wracają. 

Lokal czy dostawa?

Wiemy, jak różnorodne są preferencje klientów. Niektórzy wolą wyjść z domu i miło spędzić czas w zadbanym, przyjemnym lokalu, inni zaś stawiają na spożywanie posiłków w domowym zaciszu. Są też tacy, którzy podczas przerwy w pracy mają chęć na pyszne, wietnamskie potrawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, oferujemy zarówno jedzenie na miejscu (w lokalu), jak i możliwość zamówienia z dowozem we wskazane miejsce. U Nas nie ma minimalnej kwoty zamówienia, a koszt dostawy wynosi zaledwie 6 zł. Nie możesz przyjść do naszej restauracji? Zadzwoń i zamów na co tylko masz ochotę!