W naszym kraju jak grzyby po deszczu wyrastają restauracje i bary z zagranicznym, najczęściej dalekowschodnim, orientalnym jedzeniem. Sytuacja ta cieszy pod względem propagowania tego rodzaju kuchni w Polsce, natomiast tym bardziej warto zwrócić uwagę na restauracje, które cieszą się największym uznaniem i renomą.

Jeśli chodzi o kuchnię orientalną w Warszawie, jesteśmy w niej niekwestionowanymi specjalistami. Dowiedz się, dlaczego warto u nas zagościć i przychodzić częściej!

Kuchnia wietnamska najwyższej jakości

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze złożoności kuchni wietnamskiej oraz jej specyfiki. Mówimy tutaj o szerokim wachlarzu doznań smakowych oraz odpowiednim przygotowaniu wszelkich składników. Kuchnia wietnamska charakteryzuje się pewną dozą eklektyczności, jak również doborem odpowiednich przypraw, dzięki którym wszelkie potrawy uzyskują swój niepowtarzalny smak.

O wszystkich tych czynnikach pamiętamy w trakcie przygotowywania serwowanych przez nas dań. Nasi doświadczeni wietnamscy kucharze z chęcią dzielą się swoją pasją i zaangażowaniem, przygotowując znakomite potrawy wchodzące w skład tradycyjnej wietnamskiej kuchni. Wrażenia smakowe są dzięki temu niepowtarzalne i z pewnością zachęcają do odwiedzenia naszego baru nie raz, nie dwa, tylko regularnie!

Warto przejrzeć nasze menu, aby dowiedzieć się, jak szeroki zakres różnorodnych dań możemy Ci zaoferować. Znajdziesz tu zarówno dania klasycznej kuchni wietnamskiej, jak i różnorakie ich wariacje. Dzięki temu każdy klient będzie w stanie bez większych problemów znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swoich gustów oraz oczekiwań. Chcemy pokazać wszystkim, że kuchnia orientalna jest bardziej przystępna, niż zwykło się powszechnie uważać. Jest przy tym niesamowicie smaczna – szczególnie w naszym lokalu!

Jedzenie na miejscu lub na dowóz

Zapraszamy do naszego lokalu w Warszawie, który charakteryzuje się niebanalnym wystrojem oraz znakomitą atmosferą. Wszelkie zamówienia realizujemy natychmiast, w związku z czym po paru minutach możesz cieszyć się wspaniałymi smakami rodem z Azji. Warto jednak wiedzieć, że oferujemy również bardzo sprawną dostawę pod określony adres.

Niezależnie od godziny nasz kurier będzie w stanie niezwykle szybko dostarczyć zamówione jedzenie – jak tylko zostanie przygotowane przez naszych kucharzy, kurier je odbiera i leci pod Twój adres. W związku z tym nie musisz nawet wychodzić z domu – o ile mieszkasz na terenie Warszawy – aby delektować się wspaniałymi wietnamskimi potrawami przygotowanymi przez doświadczonych szefów kuchni. Dostawa niezależnie od rejonu Warszawy i wielkości zamówienia kosztuje zawsze tyle samo, a więc 6 złotych.

Bar Orient Express Warszawa

Jak zatem widać, jesteśmy renomowanym barem, który podaje naprawdę smakowite dania niezależnie od pory dnia oraz okazji. Zatrudniamy doświadczoną, ambitną kadrę, która zna się na kuchni wietnamskiej jak mało kto. Oferujemy pełen wachlarz smaków oraz ciekawych doznań w bardzo przyzwoitych cenach. Za pełnowymiarowy obiad zapłacisz na pewno dużo mniej niż w eleganckiej restauracji, a doświadczysz znacznie więcej przeżyć smakowych.

W związku z tym zachęcamy do odwiedzenia naszego lokalu lub złożenia zamówienia przez telefon – gwarantujemy, że będziesz zadowolony i będziesz chciał regularnie do nas wracać. A nasze drzwi są zawsze otwarte! Zanurz się we wspaniałej orientalnej kuchni, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy!